Konec sedmileté lásky?!

24. února 2008 v 9:38 | Diana |  Žhavé novinky
15.února 2008 byla v Blesku zveřejněna zpráva,že se Klára a Patrik rozešli!Já osobně tomu moc nevěřím,protože se před rokem psalo totéž a přitom to nebyla žádná pravda.No však,posud´te to sami.
Zde je celý článek:
Rozchod jen prá měsíců před svatbou,kterou měli na Karlštejně odsvědčit Karel Gott a Michal David.Patrik Rokl (40) a Klára Kolomazníková (28) ale už před oddávajícího nepředstoupí.Po sedmi letech je mezi nimi konec.
Rokl a Kolomazníková to Blesku nepříliš ochotně potvrdili. "Důvodů je hodně." svěřili se oba.Zpěvačka Klára,exčlenka skupiny Holki,upřesnila: "Když to řeknu zkráceně,máme každý úplně jiné představy o životě a společném žití.Zůstalo mnoho nevyřešených věcí."
Přitom ještě loni v prosinci oslavil pár své sedmé výročí romantickým pobytem ve Vídni,kam Pát´a svou vyvolenou pozval. "Pořád mám Kláru rád,dokonce jsem jí včera poslal Valentýna," přiznal Patrik. "Karel Gott mi o víkendu napsal z Desky roku,jak se na svatbu těší.Tedˇ se dozví z Blesku,že je konec.Uložil jsem si jeho esemesku jako krásnou vzpomínku."
Moderátor a DJ má s Klárou ještě společné pracovní povinnosti a ty samozřejmě splní. "Doufám,že s Klárkou zůstaneme přátelé,přece jen jsme spolu zažili hodně hezkého," dodal Rokl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vašík knop vašík knop | 29. března 2010 v 15:16 | Reagovat

ahoj krala kolomazníková 21 let sbude 20 let

2 vašík knop vašík knop | 31. března 2010 v 12:03 | Reagovat

ahoj krala kolomazníková 21 let ja 20letlepolu rada sbude pa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama